Nu pot sa pricep ceva, serialul Tanar si Nelinistit online poate fi vizionat de ceva vreme, iar pagina de FaceBook abia a ajuns la 1000 de fani. In schimb pagini ale serialelor care nu se mai difuzeaza au depasit 3000 de fani, ceea ce ma pune pe ganduri. Abia am depasit cu putin 5.000 de episoade din cele peste 10.000 cate s-au turnat pana acum. Desi acum am vazut ca ruleaza serialul sapte zile din sapte, inclusiv duminica, tot mai sunt cativa ani buni de privit.

Site-uri cu filme online legale

Deci ca sa vedem care este legatura dintre Club si serialele online am sa dezvolt putin ideea. Ce poate fi mai la indemana decat un serial care va rula la televizor peste 10 ani? Sunt sigur ca daca am fi mers mai aproape de telespectatori am fi realizat mai mult, dar asa ne trebuie daca ne-am multumit initial cu un site gratuit dedicat serialului. Acum fostul site Tanar si Nelinistit este down, insa avem pe portalul e-4TV o sectiune bine dezvoltata care sunt sigur ca ne va aduce venituri frumoase in continuare.

Cred ca totusi ne-am intins prea mult intr-o perioada prea scurta, dar poate ca odata cu dezvoltarea portalului Club SEO vom reusi sa impartim responsabilitatile si sa marim putin portofoliul de colaborari permanente pe partea de publicitate. Deci daca te intereseaza nisa de filme si seriale online, hai alaturi de echipa noastra, putem face treaba buna impreuna! Poti propune tu filme si seriale pe care sa le promovam, castigul putem sa-l impartim in mod egal!

Tanar si nelisnitit online

Serialul Tanar si Nelinistit online